nasze kolekcje

Poznaj nasze kolekcje i wybierz swoje wymarzone meble i dodatki

Linia bureau

świetnie zaprezentuje się i sprawdzi w wielu przestrzeniach i okolicznościach. Pracownia, studio, sala konferencyjna, pokoje biurowe to dopiero początek możliwości zagospodarowania przestrzeni meblem wykonanym z betonu architektonicznego. 

ber une
esp une 02

Linia espace

To linia industrialna, w której poszukujemy ciekawych form dla   dwóch   twardych materiałów- betonu oraz metalu. Linia espace to produkty, które mimo,  że  betonowe  cieszą oko lekkością, ciekawą fakturą i stanowią o duchu industrialnego wnętrza.

Linia geometrie

Piękno naszych stolików kawowych tkwi w połączeniu podstawy z metalu z wyjątkowym eleganckim blatem z betonu architektonicznego. Co ważne każdy element betonowy wykonujemy i szlifujemy ręcznie.

geo une
IMG_4614.jpeg

Linia grandir

Donice grandir (z francuskiego „rośnij”) z betonu architektonicznego o klasycznych kształtach kwadratu i prostokąta to nasza odpowiedź na potrzebę posiadania ciekawej, industrialnej formy donic. Będą one zdobić każde wnętrze.

Linia gadgets

Jesteśmy prekursorami w przełomowych  technologiach produkcji betonu, jak np. drukowanie w kolorze na betonie, zadruk selektywny. En beton gadgets jest linią dla Ciebie, jeśli szukasz niebanalnych betonowych dodatków.

świece betonowe