ber une

linia

bereau

Linia bureau świetnie zaprezentuje się i sprawdzi w wielu przestrzeniach i okolicznościach. Pracownia, studio, sala konferencyjna, pokoje biurowe to dopiero początek możliwości zagospodarowania przestrzeni meblem wykonanym z betonu architektonicznego. Nasi rzemieślnicy z zaangażowaniem i precyzją odlewają każdy blat.

IMG_4495.jpeg

Każdy blat szlifujemy ręcznie, bo urok tego materiału leży w jego strukturze i wyglądzie. Daje to gwarancję jakości wykonania i wyjątkowości każdego pulpitu.

Ber une przenosi nas do kolebki prostoty biurek. Ręcznie odlany i wypolerowany blat z najwyższej jakości betonu został osadzony w trwałym metalowym stelażu. Nogi przypominają otwarty ku dołowi prostokąt zabezpieczony delikatnymi podkładkami dla ochrony podłoża.

Przy tworzeniu ber une przyświecała nam myśl, że prostota równa się piękno a mniej daje więcej.

IMG_4435.jpg

ber bibliothèque

ber bibliothèque

to ciekawe, innowacyjne, ożywcze spojrzenie na szafę skomponowaną z betonu i metalu. Lekka podstawa i solidna stalowa rama. Całość bryły zamknięta drobną siatką. Pięć betonowych półek daje przestrzeń do umieszczenia Państwa cennych rzeczy.
Regał wykonujemy w wersji otwartej bądź zamkniętej. Drzwi posiadają wygodne uchwyty a poniżej nich przyspawany został skobel by chronić zawartość gabloty.

Produkty linii bureau