esp une 02

linia

espace

To jedna z naszych głównych linii industrialnych, gdzie poszukujemy ciekawych form   dla   połączenia  dwóch   trwałych materiałów- betonu i metalu.

Nie oznacza to, że naszym propozycjom brakuje lekkości, wręcz przeciwnie linia espace to produkty, które mimo,  że  betonowe  cieszą oko lekkością, ciekawą fakturą i stanowią o duchu industrialnego wnętrza.

esp deux 03

Myślimy o betonie i metalu jako o bardzo harmonijnym połączeniu dla Waszego komfortu. Trwałość, harmonia i użyteczność to główne wyznaczniki dla naszych projektantów zrealizowane w tym projekcie.

Seria esp une jest realizacją naszego wyobrażenia o okrągłym, idealnym stole do jadalni. Podstawa wzorowana na górskim szczycie wpisanym w plan wieży. Alternatywa to komfortowa czteroramienna podstawa jako mocne wsparcie blatu oraz wygoda w przestrzeni pod blatem przy modelu nóg esp 01 lub trójramienna podstawa wykonana z masywniejszych profili przy modelu esp 02. Finezyjne ułożenie zasuniętych krzeseł przy modelu nóg esp 03.

esp une

esp une 03
esp deux 02

esp deux

to podkreślenie przestrzeni wnętrza i wyraziste kształty. Nogi tego efektownego stołu w naszej ofercie prezentujemy w wielu odsłonach. Podstawa dodaje charakteru formie blatu. Metal, spawy i betonowy blat to połączenie siły, trwałości i elegancji.
Ręcznie szlifowana powierzchnia, gładkość wykończenia rantów mile wyczuwalna pod dłoniami dopełnia estetyki tego mebla.

Produkty linii espace