linia
bureau

Dla tych, którzy szukają minimalizmu, ale bez ograniczeń dla jego ozdoby i wyrazu.

geo une
monstera
ber une
IMG_4203.jpg

linia bureau

Świetnie zaprezentuje się i sprawdzi w wielu przestrzeniach i okolicznościach. Pracownia, studio, sala konferencyjna, pokoje biurowe to dopiero początek możliwości zagospodarowania przestrzeni meblem wykonanym z betonu architektonicznego.

IMG_4245.jpg
b1 front  biały1.png

linia bureau

BER UNE

Linia bureau przenosi nas do kolebki prostoty biurek. Ręcznie odlany i wypolerowany blat z najwyższej jakości betonu został osadzony w trwałym, metalowym stelażu. 

10 kolorów blatów
do wyboru

rodzaj powierzchni
blatu do wyboru

beton barwiony
w masie

impregnacja
hydrofobowa

IMG_4495.jpeg

3

rodzaje

blatów

6

rodzajów

nóg

Impregnacja Hydrofobowa

Impregnacja odbywa się w pełni ręcznie, aby warstwy impregnatu rozkładały się równomiernie i tworzyły unikalną strukturę, na jakiej nam zależy.

Rodzaj powierzchni betonu

Mogą występować dziurki, żyłki, różnego rodzaju wżery, smugi, które są niepowtarzalne
i podkreślają piękno odlanej formy. Świadczy to o unikalności produktu.

Kolor betonu

Naturalne przebarwienia w strukturze są wartością dodaną. Kolory barwione w masie. Mieszanka ma jednolitą barwę wewnątrz i na zewnątrz, a drobne różnice w kolorze betonu nadają meblom unikalny charakter.

regal_drzwi_final.png

ber
bibliothèque

To ciekawe, innowacyjne, ożywcze spojrzenie na szafę skomponowaną z betonu i metalu. Lekka podstawa i solidna, stalowa rama. Całość bryły zamknięta drobną siatką. Pięć betonowych półek daje przestrzeń do umieszczania Państwa cennych rzeczy. Regał wykonujemy w wersji otwartej lub zamkniętej.