nasze
kolekcje

Dla tych, którzy szukają minimalizmu, ale bez ograniczeń dla jego ozdoby i wyrazu.

geo une
monstera
ber une
IMG_4614.jpeg

linia bureau

Świetnie zaprezentuje się i sprawdzi w wielu przestrzeniach i okolicznościach. Pracownia, studio, sala konferencyjna, pokoje biurowe to dopiero początek możliwości zagospodarowania przestrzeni meblem wykonanym z betonu architektonicznego.

IMG_4203.jpg
IMG_4134.jpg

linia espace

To linia industrialna, w której poszukujemy ciekawych form dla dwóch twardych materiałów- betonu oraz metalu. Linia espace to produkty, które mimo, że betonowe cieszą oko lekkością, ciekawa fakturą i stanowią o duchu industrialnego wnętrza.

o firmie

IMG_4417.jpg

linia grandir

Linia grandir to połączenie eleganckiego i trwałego 
materiału jakim jest beton- to piękno materiału i klasyczna
forma. Donice wykonujemy ręcznie, w szerokiej gamie kolorystycznej, przystosowane zarówno do wnętrz jak również do przestrzeni zewnętrznych.

IMG_4735.jpg

linia 
geometrie

Piękno naszych stolików kawowych tkwi w połączeniu podstawy z metalu z wyjątkowym, eleganckim blatem z betonu architektonicznego. Co ważne, każdy element betonowy wykonujemy i szlifujemy ręcznie.

linia gadgets

Wyjątkowa linia akcesoriów którą stworzyliśmy z połączenia najwyższej jakości betonu, precyzyjnego ręcznego wykonania oraz nowoczesnego designu- perfekcyjne połączenie użyteczności i wyjątkowej formy. Szeroki wybór kolorów sprawia, że z łatwością można wkomponować je w każde wnętrze, nadając mu wyjątkowego charakteru.

IMG_4094.jpg